picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

kredyt hipoteczny bez wkładu własnegov

kredyt hipoteczny bez wkładu własnegov

Interesuje się kredytami hipotecznymi bez wkładu własnego, ale nie za bardzo wiem gdzie takie oferty można znaleźć.

Klaudi

Posty: 1

 
Zawsze korzystam z kalkulatora rat kredytu ze strony http://kredytps.pl i jestem zadowolony. Mamy tutaj najwięcej interesujących informacji o kredytach, dlatego dopasowanie czegoś dla siebie jest wtedy o dużo prostsze.

zuzia_00

Posty: 2

 
Banki zawsze zachęcają do tego, aby brać kredyty hipoteczne właśnie u nich. Niestety często nie mówią nam wszystkiego i dopiero jak podpisujemy umowę to wychodzi to wszystko. Warto, zatem najpierw wszystko sprawdzać, a dopiero później kontaktować się z bankiem.

Babeczka

Posty: 5

 
Bez problemów można znaleźć strony z kalkulatorami spłat kredytu, dlatego warto szukać. Mnie się takie narzędzia podobają, bo są darmowe i można w łatwy sposób dowiedzieć się czy stać nas na kredyt albo, który z banków ma dla nas przygotowaną najlepszą ofertę.

Fiflek

Posty: 4

 
Sporo osób interesuje się kredytami hipotecznymi, dlatego takie kalkulatory zdolności kredytowej są bardzo popularne. W jednym miejscu mamy wszystkie informacje, jakimi jesteśmy najniezwyklej zainteresowani w tej chwili.

Domeczek3

Posty: 21

 
Nie jest zbyt dużo ofert z kredytami hipotecznymi bez wkładu własnego, bowiem każdy z banków dzisiaj chcę zabezpieczenia. Na pewno warto sprawdzać niezmiernie dokładnie oferty i kalkulator jak najbardziej się do tego nadaje. Jest darmowy i do niczego nas te wyliczenia nie zobowiązują, zatem warto wszystko sobie zbadać.

file444

Posty: 4

 
Nie chciałoby mi się dzwonić za każdym razem do banku. Tam zresztą dopóki umowy się nie podpisze to tylko zachęcają i mówią o zaletach. Jeśli ktoś się na tym nie zna to może popełnić błąd i wybrać niewłaściwy kredyt.

Antekkk

Posty: 3

 
Bez kłopotów można odszukać strony z kalkulatorami spłat kredytu, dlatego należałoby szukać. Mnie się takie narzędzia podobają, bowiem są darmowe i można w bezproblemowy sposób dowiedzieć się czy stać nas na kredyt albo, który z banków ma dla nas przygotowaną najlepszą ofertę.

matckhew

Posty: 2

 
Kredytów hipotecznych jest tak niesłychanie sporo, iż faktycznie trudno coś wybrać. Można też w bezproblemowy sposób wybrać ofertę, jaka w żaden sposób nie jest dla nas korzystna. Potem przez mnóstwo lat za ten błąd będziemy płacić, a na pewno tego nie chcemy. Lepiej wykorzystać szanse kalkulatora kredytu mieszkaniowego i wtedy wiemy wszystko.

Michaś

Posty: 3

 
Nie zaciągałem jeszcze kredytu hipotecznego, ale zamierzam to zrobić w najbliższym czasie. Dobrze, że można skorzystać z kalkulatora spłat kredytu i dowiedzieć się, na co nas stać.

Alfonsik5

Posty: 11