picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

treningi sport walk Poznań, polecicie miejsce ?

treningi sport walk Poznań, polecicie miejsce ?

Zastanawiam się, nad jakim sportem walki. Czy trenowanie jiu Jitsu w Poznaniu jest możliwe? Wiele o tym słyszałem i chce spróbować.

file444

Posty: 3

 
Poznań to duże miasto. Myślę, że trenowanie sportów walk w Poznaniu nie będzie problemem. Trzeba tylko trochę poszukać. Internet jest najlepszym źródeł. Można w łatwy sposób znaleźć klub, który ma bardzo dobrą renomę i zatrudnia najlepszych trenerów.

Yuri20

Posty: 14

 
Mnie tam sporty walki interesują. Lubię oglądać, sam trenuje jiu Jitsu w Poznaniu. Na pewno nie jest to sport dla każdego. Mnie zawsze się to podobało i tak zostało. Sporo z moich znajomych po paru treningach dało sobie spokój. To zależne jest od nastawienia i podejścia. Każdy jest przecież inny i inaczej na to patrzy.

tyuMer

Posty: 8

 
Trenuje od lat brazylijskie bjj i jestem zadowolony. Innym też polecam aczkolwiek jest to sport dość trudny, dlatego trzeba mieć do tego odpowiednie nastawienie.

benia

Posty: 6

 
Byłem na treningach jiu Jitsu w Poznaniu u nich http://bjj-poznan.pl. Podobało mi się, ale z braku czasu niestety musiałem odpuścić. Do dzisiaj tego żałuje.

Alfonsik5

Posty: 7

 
Nie za niezwykle przepadam za walikami. Dawniej trochę boksu się oglądało, niemniej jednak to było lata temu. Dzisiaj te wszystkie gale, które są w telewizji jakoś do mnie nie przemawiają. Widać się trochę zestrzałem i gusta mi się od razu zmieniły.

Marioleczka

Posty: 3

 
Zasadniczo to treningi sportów walki w Poznaniu są ogólnie dostępne. Można zapisywać się do klubu. Tylko, że mało, kto ma dzisiaj na to czas. Wiele osób przyjdzie raz czy dwa razy i szybko dają sobie spokój. Podobnie jak z siłownią.

gruszk56

Posty: 4

 
Trenowałem bjj w Poznaniu, natomiast to nie było dla mnie. Tutaj trzeba mieć kondycje, a u mnie było z tym problem. To, wobec tego dałem sobie spokój i teraz mam rower.

aliDER$

Posty: 15

 
Nie za bardzo przepadam za walikami. Dawniej trochę boksu się oglądało, ale to było lata temu. Dzisiaj te wszystkie gale, które są w telewizji jakoś do mnie nie przemawiają. Widać się trochę zestrzałem i gusta mi się od razu zmieniły.

Wariat

Posty: 8