picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

worki na smieci

worki na smieci

Moi drodzy, czy moglibyście polecić mi jakąś dobrą ofertę produktów foliowych? Zależy mi zarówno na artykułach na użytek domowy, jak i do firmy. Czekam z niecierpliwością na informacje od Was:)

Black_Riot

Posty: 1

 
Poszukaj sobie pam folie. Mają szeroką ofertę i dobre ceny, jak na producenta przystało. Poza tym tutaj w asortymencie są m.in. : folie malarskie, czy worki ekologiczne, więc na pewno warto zajrzeć na ich stronkę.

Lupusx

Posty: 5

 
Świetne jakościowo worki na odpady, czy takie typowo budowlane mają w sklep.pamfolie.pl . Oferta ta obejmuje także worki biodegradowalne, rękawy foliowe itd. więc tak na dobrą sprawę, w zasadzie każdy znajdzie tutaj sporo ciekawych produktów dla siebie:).

Warszawiak

Posty: 4

 
Popytaj znajomych, ewentualnie wyślij zapytanie na forach budowlanych. Tam powinni wiedzieć, gdzie kupić produkty z folii w dobrych cenach.

sebuśś4

Posty: 8

 
Fajnie byłoby znaleźć jakieś ekologiczne produkty tego rodzaju. Przynajmniej sama staram się zawsze stawiać na przyjazne dla środowiska rozwiązania tego typu:)

Ciapek

Posty: 10

 
Przypuszczam, że w jakiejś dobrej hurtowni znajdziesz wszystkie produkty tego typu. Niestety nadal te małe nie mają stron www, więc trzeba się po prostu dobrze rozglądnąć po okolicy.

Michaś

Posty: 6

 
Ja mam u siebie skład budowlany i ogólnie zwykle tam kupuję wyroby foliowe. Może ceny nie są jakość mega okazyjne, ale i tak nie narzekam:)

Black_Riot

Posty: 9

 
Worki ekologiczne zawsze zamawiam online, ale w różnych sklepach. Zasadniczo robię zamówienie w tym miejscu, które mi aktualnie wyskoczy w google:)

namok

Posty: 6

 
Chyba w większości sklepów budowlanych da się kupić takie produkty:)

figo

Posty: 6