picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

mam już roczek, gdzie kupię?

mam już roczek, gdzie kupię?

Poszukuje sklepu internetowego, który wykona mi nadruk mam już roczek na bodach dziecka. Powinna to być profesjonalna robota.

tadziu47

Posty: 1

 
Wybór kompletów na roczek jest niezwykle duży. To oznacza, że można będzie dopasować wszystko, czego szukamy dla siebie i swojego dziecka. Wystarczy dobrze szukać.

pawel253 

Posty: 4

 
Mam kilka par takich bodów dziecięcych i każde ma inny napis. Mnie się to bardzo podoba, dlatego wybierałam coś oryginalnego. Bawełna, która jest użyta do produkcji bodów jest bezpieczna dla zdrowia, a to jest bardzo ważne. Ważniejsze niż niskie ceny.

drumer

Posty: 10

 
Mnie najbardziej spodobał się napis będę starszą siostrą i go zamówiłam. Jest to naprawdę bardzo oryginalny prezent dla malucha. Jeśli będziemy o takie body dbać o wytrzymają długie lata. Wtedy, kiedy dziecko będzie starsze będzie mogło zobaczyć coś tak oryginalnego.

WielkiBO

Posty: 6

 
Idę właśnie na roczek do rodziny i dobrze, że wiem, że są takie możliwości. Zastanawiałam się właśnie, co wybrać żeby taki prezent był oryginalny, a teraz już wiem. Musze tylko przejrzeć oferty i zamówić coś interesującego.

Wojciech24

Posty: 12

 
Sklep z bodami dziecięcymi można odszukać na https://blackparrot.pl/body-dzieciece-z-nadrukiem i warto to sprawdzić. Do wyboru są inne body, dlatego każdy coś dopasuje.

Lalka

Posty: 5

 
Pomysłów na napisy jest wiele, dlatego wszystko trzeba sprawdzić w sklepie internetowym. Z tego, co wiem to oni w ciągu dwóch może trzech dni są w stanie taki dowolny napis zrobić. Może to być jakieś oryginalne hasło, ale może to być również imię, dlatego trzeba się nad tym zastanowić, a wybierzemy to, co najciekawsze dla nas.

pawel253

Posty: 6

 
Mam kilka par takich bodów dziecięcych i każde ma inny napis. Mnie się to niezmiernie podoba, dlatego wybierałam coś oryginalnego. Bawełna, jaka jest użyta do produkcji bodów jest bezpieczna dla zdrowia, a to jest niezmiernie istotne. Ważniejsze niż niskie ceny.

zeus83

Posty: 18

 
Propozycji jak zawsze jest niesłychanie wiele. Można bez kłopotów wybrać body po rozmiarze naszego dziecka. Wystarczy wybrać z listy rozmiar. Można także zmierzyć, jaki rękawek jest dla naszego dziecka stosowny. Dobieramy również barwa i oczywiście napis, jaki ma się na bodach odszukać. Ceny są za takie body faktycznie niskie.

nerkuś

Posty: 4

 
Pomysłów na napisy jest dużo, dlatego wszystko trzeba zbadać w sklepie internetowym. Z tego, co wiem to oni w ciągu dwóch może trzech dni są w stanie taki dowolny napis wykonać. Może to być jakieś oryginalne hasło, niemniej jednak może to być również imię, dlatego trzeba się nad tym zastanowić, a wybierzemy to, co najciekawsze dla nas.

labuh

Posty: 4