picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Serial, gdzie warto ?

Serial, gdzie warto ?

Hejka. Jesteście w stanie zaproponować mi jakieś fajne seriale online? Dodam, że moje ulubione tematyki to seriale obyczajowe oraz seriale kryminalne. Mam nadzieję, że podsuniecie mi jakiś tytuł.

123doer

Posty: 8

 
Przenosząc się w świat seriali zapominam o Bożym świecie, niemniej jednak to chyba dobrze. Seriale oddziałują na mnie w ten sposób, że skupiam się na nich bez reszty. Jestem niezmiernie zadowolona z tego, iż mam do wyboru niezmiernie wiele produkcji. Duże grono z nich dostępne jest zupełnie za darmo w sieci, super sprawa.

Joe

Posty: 9

 
Trudno w jednej chwili wymienić najlepsze seriale. W sumie dla każdej osoby mogą to być zupełnie inne produkcje, czego jestem świadomy. Fajnie się czyta Wasze wypowiedzi.

Gumis

Posty: 23

 
Trudno mi w jednej chwili wymienić zdecydowanie najlepsze seriale, z którymi miałem do tej pory do czynienia. Być może przyczyną tego stanu rzeczy jest fakt, iż oglądałem już bardzo wiele produkcji. Teraz staję się zdecydowanie bardziej wymagający – mniej rzeczy robi na mnie ogromne wrażenie :)

Elektros

Posty: 9

 
Rozmaite seriale tv udało mi się znaleźć na tym portalu: http://tvseriesonline.pl. Wydaje mi się, że wybór jest satysfakcjonujący nawet dla najbardziej wymagających :)

Kruczek3

Posty: 21

 
Bardzo bogaty jest świat seriali, do którego dostęp mamy szansę uzyskać przede wszystkim w Internecie. Byłem bardzo usatysfakcjonowany, gdy zacząłem przeglądać strony WWW z serialami. Ale to nic dziwnego :)

madDog

Posty: 15

 
Od niezmiernie długiego czasu wieczorami oglądam seriale online. Bardzo sobie chwalę taką rozrywkę, gdyż nie kosztuje mnie zupełnie nic, a daje mnóstwo frajdy.

Jasia12

Posty: 16

 
Bardzo odnajduję się w świecie seriali. Podoba mi się spore grono produkcji, dzięki czemu mogę powiedzieć, że mam już pewne doświadczenie w tej dziedzinie. Chętnie podpowiem Wam, jaki serial jest godny uwagi.

wigry00

Posty: 8