picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

sesja noworodkowa szczecin, dobry fotograf

sesja noworodkowa szczecin, dobry fotograf

Czy można zrobić sobie sesję noworodkową w Szczecinie? Znacie kogoś, kto się tym zajmuje i robi to naprawdę profesjonalnie?

jarcio00

Posty: 1

 
Mnie się zawsze takie zdjęcia podobały, ale z kasa bywa bardzo różnie. Muszę się zastanowić czy jednak nie zebrać tych kilku stówek i chociaż takiej standardowej sesji sobie nie zrobić. Nie mam zbyt wielu zdjęć ze swoją rodziną, a te, które są pozostawiają wiele do życzenia. Profesjonalista zdjęcia wykona o wiele lepiej.

Januszek

Posty: 6

 
Zamówiliśmy jeden z pakietów sesji noworodkowej w Szczecinie i niedługo się tam wybieramy. Dam znać jak to wszystko wyglądało i czy było warto wydać pieniądze? Nie mogę się już doczekać, kiedy wreszcie pójdziemy z maluchem na sesje.

22elzo

Posty: 18

 
Nie robiła nigdy takich fotografii, niemniej jednak widziałam je u znajomej. Trzeba przyznać, że wykonane są faktycznie fachowo. My mamy fotografii dużo, niemniej jednak nie takich. Na razie nie mogę sobie na takie fotografie pozwolić, niemniej jednak jeśli tylko znajdę trochę wolnej gotówki to zabiorę całą naszą rodzinę na super sesje, a będziemy mieć pamiątkę dla lata.

piXel23

Posty: 18

 
Nie robiła nigdy takich zdjęć, ale widziałam je u znajomej. Trzeba przyznać, że wykonane są naprawdę profesjonalnie. My mamy zdjęć dużo, ale nie takich. Na razie nie mogę sobie na takie zdjęcia pozwolić, ale jeśli tylko znajdę trochę wolnej gotówki to zabiorę całą naszą rodzinę na super sesje, a będziemy mieć pamiątkę dla lata.

Black_Riot

Posty: 5

 
Mnie się zawsze takie zdjęcia podobały, ale z kasa bywa niezmiernie różnie. Muszę się zastanowić czy jednakże nie zebrać tych kilku stówek i chociaż takiej standardowej sesji sobie nie wykonać. Nie mam zbyt mnóstwo zdjęć ze swoją rodziną, a te, jakie są pozostawiają dużo do życzenia. Profesjonalista zdjęcia wykona o dużo lepiej.

Krzyś3232

Posty: 2

 
Moja sesja ciążowa w Stargardzie to był strzał w dziesiątkę. Dla zainteresowanych mogę podać stronę https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-ciazowe-brzuszkowe, gdzie odnajduje się cała opisana propozycja. Rzeczywiście polecam każdej przyszłej mamie wykonanie takiej super sesji.

dermert

Posty: 8

 
Zamówiliśmy jeden z pakietów sesji noworodkowej w Szczecinie i niedługo się tam wybieramy. Dam znać jak to wszystko wyglądało i czy było należałoby wydać pieniądze? Nie mogę się już doczekać, kiedy wreszcie pójdziemy z maluchem na sesje.

de99ial

Posty: 17

 
Jeśli zgłaszamy się z dzieckiem do fotografa to powinien mieć podejście do tego. To ważne, aby uzyskać jak najlepsze efekty takiej sesji, bo przecież za to płacimy. Zdjęcia są obrabiane komputerowo, co też ma znaczenie.

Wygodniś22

Posty: 3