picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

sprawdzanie numerów telefonów z UK, gdzie warto ?

sprawdzanie numerów telefonów z UK, gdzie warto ?

Jak sprawdzacie numery telefonów z Anglii. Nie za bardzo wiem, co zrobić a wiele się nasłuchałem o problemach z tymi numerami.

kondziu

Posty: 5

 
U mnie działa to tak, iż jeśli pojawia się nieznany numer z UK to zaczynam szybkie sprawdzenie numeru telefonu. Wiem wówczas czy to klient, a może rodzina? Sytuacje zdarzają się inne i nigdy nie wiesz, kto dzwonił dopóki się tego nie sprawdzi. Na tym właśnie oni żerują.

dzikidziki

Posty: 4

 
Nie wiem nic o bazach, które mogą sprawdzać numer telefonów w UK. Na pewno w internecie się takie coś znajduje. Trzeba tylko uważać, bowiem mnóstwo stron podszywa się pod takie bazy i można mieć z tym potem problemy.

Różyczka

Posty: 6

 
U mnie działa to tak, że jeśli pojawia się nieznany numer z UK to zaczynam szybkie sprawdzenie numeru telefonu. Wiem wtedy czy to klient, a może rodzina? Sytuacje zdarzają się różne i nigdy nie wiesz, kto dzwonił dopóki się tego nie sprawdzi. Na tym właśnie oni żerują.

Złoty

Posty: 15

 
Jeszcze nigdy nie odebrałem nieznanego numeru, którego początek jest na 44. Zawsze sprawdzam, kto dzwonił z UK i dopiero wtedy działam. Kilka razy uniknąłem kłopotów.

leeoon

Posty: 7

 
Słyszałem, że odebranie takiego numery kończy się źle. Właściwie to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich działanie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, że to coś istotnego i wówczas wpadamy w pułapkę, która może nas kosztować niezmiernie wiele zdrowia. Niewątpliwie stracimy też niezmiernie wiele swoich pieniędzy.

asulka33

Posty: 9

 
Zawsze znajdą jakiś sposób żeby do nas dotrzeć. Jeśli ktoś nieuważnie odbiera wszystkie teflony to szanse na to, że otrzyma za to srogą karę są naprawdę bardzo duże.

Marioleczka

Posty: 11

 
Jeśli chcecie sprawdzić numer telefonu z UK to tutaj https://whocalledmeuk.co.uk macie serwis, który się tym zajmuje. Są przygotowani bardzo dobrze, dlatego ich baza jest ogromna. Mają do zaoferowania naprawdę wiele informacji. Dowiemy się czy numer jest niebezpieczny czy tylko nęka wciskając oferty?

pawel253

Posty: 6

 
Zawsze wyszukają jakiś sposób żeby do nas dotrzeć. Jeśli ktoś nieuważnie odbiera wszystkie teflony to szanse na to, że zdobędzie za to srogą karę są naprawdę niezwykle spore.

Black_Riot

Posty: 17

 
Słyszałem, że odebranie takiego numery kończy się źle. Właściwie to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich działanie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, że to coś ważnego i wtedy wpadamy w pułapkę, która może nas kosztować bardzo dużo zdrowia. Oczywiście stracimy też bardzo dużo swoich pieniędzy.

SZczecinek23

Posty: 5