picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

ładne perfumy

ładne perfumy

Jakie macie zaufane sklepy internetowe z testerami perfum na oku? Bo na popularnych aukcjach online już przestałam brać, po prostu ciągle coś nie tak przy przesyłce. Jestem zdołowana, bo lubię testery, ale jak tak dalej pójdzie to chyba będę musiała na faktycznie oryginalne opakowania zbierać, a wolałabym tego uniknąć.

GGregbard

Posty: 5

 
Dobre zapachy stosuje się teraz nawet w sprzedaży, więc tym bardziej przy budowaniu własnego wizerunku warto uwzględnić oryginalne buteleczki. Testery mają największy stosunek ceny do jakości według moich doświadczeń.

matek562

Posty: 15

 
Jak zapach jest wyczuwalny z bliska to bardzo dobrze. Gorzej, jeżeli jest nadmiernie intensywny i przed otoczenie przechodzi.

Kitas

Posty: 14

 
Dostałam niedawno w prezencie https://www.testerownia24h.pl/pl/p/LANCOME-LA-VIE-EST-BELLE-PINK-EDITION-75ML-EDP/1402 i jestem zafascynowana zapachem. Większość mi się po miesiącu nudziła, a z tym już jestem ponad pół roku :) Kwiatowo – owocowa nutka, dość mocna, takie zapachy lubię. Ten sklep znam też z polecenia koleżanki, która pracuje w drogerii stacjonarnej, więc zostawiam na wszelki wypadek namiary.

Lopez58

Posty: 12

 
Trzeba sprawdzać oryginalność przede wszystkim. Jak masz wątpliwości to ewentualnie przejdź się do zaprzyjaźnionej galerii. Powinni podpowiedzieć, czy tester jest ok.

Klarka34

Posty: 9

 
Jak pozyskasz próbki z drogerii to najlepiej pochodzić z nimi przez kilka dni, od czasu do czasu powtarzać jeden zapach, aż trafisz. To niestety trochę sztuka i człowiek uczy się na błędach.

Lopez58

Posty: 10

 
Z piżmowymi zapachami lepiej nie przesadzać, bo nie każdemu pasują, a w nadmiarze wywołują moim zdaniem negatywne emocje.

Hostelos3

Posty: 3

 
Z mocnymi perfumami nie warto przesadzać, jak masz dłuższe spotkania z kimś, bo nie zawsze jednak postronny człowiek polubi konkretny zapach. Trzeba też sprawdzać reakcję otoczenia i elastycznie wymieniać.

żabka45

Posty: 6