picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Dystrybutor perfum, znacie ?

Dystrybutor perfum, znacie ?

Znacie może jakieś porządne tanie miejsce, gdzie można nabyć markowe perfumy taniej? Od niedawna w UK więc nie mam jakby rozeznania :)

Marti

Posty: 6

 
Bowiem zamiast cen hurtowych przy pojedynczych zamówieniach można korzystać z promocji. W Anglii jest takich ofert od groma i troszkę. Według mnie najlepiej pierwszy raz odwiedzić sobie taką hurtownię kosmetyczną osobiście.

Dziadek

Posty: 15

 
Jestem w Anglii od kilku miesięcy i jak na razie sama ogarniam temat tanich perfum. W typowych sklepach i perfumeriach jest mnóstwo promocji. To prawda, że w hurtowniach będzie chyba jeszcze taniej. Jak coś konkretnego znajdę, to oczywiście nie zapomnę wrzucić na forum.

Dyduszek22

Posty: 10

 
Wszystko zależy od tego, czym jesteś dokładnie zainteresowana. Mogę podesłać adresy wiarygodnych hurtowni kosmetycznych w Anglii, gdzie taniej znaczy nawet do 70% mniej niż u nas.

DevilScream

Posty: 25

 
Tani dystrybutor perfum w Anglii https://makeupmania.eu. Polecam zerknąć, bowiem nie ograniczają się do wysyłki tylko w UK. Można zakupić u nich hurtowo z wysyłka do całej Europy. To perfumeria, która raduje się bardzo dobrymi opiniami. Od dawna na rynku. Jak kupujesz w hurcie online, masz dodatkowe rabaty. Rzeczywiście polecam.

atomuuuu55

Posty: 22

 
Nie narzekajcie. Większość hurtowni z perfumami w Anglii nie wymaga zamówień ogromnych ilości. Jest zwykle podana cena, od której realizują zamówienia z przesyłką. A bezpośrednio to możesz przyjść i kupić sobie jeden flakonik :)

didiw

Posty: 22

 
Przywożę dla znajomych i rodziny. Zawsze są zadowoleni, bo to oczywiście markowe perfumy oryginalne. Płacę mniej, bo kupuję w hurcie. W Anglii naprawdę nie muszą być to kosmiczne ilości, żeby dali ci jeszcze jakieś dodatkowe rabaty. W dobry układ można wejść w zasadzie z każdą hurtownią :)

Ciapek

Posty: 9