picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sklepy z kosmetykami

Sklepy z kosmetykami

Hej dziewczyny, potrzebuję namiaru na internetowy sklep z kosmetykami, zwłaszcza z dermo rzeczami dla skóry naczynkowej. Ktoś, coś? Jakie kremy na swoje naczynka stosujecie, jak efekty? Mi to szczególnie jak słońce mocno świeci to się daje we znaki, skóra źle UV znosi...

Anna86

Posty: 6

 
Za dobry kosmetyk trzeba swoje zapłacić, podobnie jak za dobre jedzenie, tak to już jest. Ja bym raczej na kosmetykach nie oszczędzała bo skórę ma się tylko jedną i teraz zresztą problemy dermatologiczne są bardzo częste.

Budowlaniec

Posty: 14

 
Nie powiem żebym miała całą szafkę kosmetyków w łązience ale jednak trochę ich kupuję...:) Dużo z tego co mam to już w ogóle dawno przeterminowane, muszę chyba porządki porobić i trochę przerzedzić pojemniczki :)

WalSystem

Posty: 22

 
Teraz w ogóle jest trend żeby kupować i stosować to co ekologiczne, zdrowe, naturalne w składzie. I też tak samo jeśli chodzi o turystykę, ludzie wybierają gospodarstwa agroturystyczne gdzie mają zdrowe jedzenie prosto ze wsi itp.

muzyczny55

Posty: 13

 
Podoba mi się oferta na e-naturalne.pl, mają kosmetyki pod konkretne rodzaje cery, a nie kremy do wszystkiego, bo wiadomo że jak coś ma pomóc na każdą cerę to nie pomoże na żadną...Zwłaszcza rzeczy od Lynia mi tutaj pomagają, sprawdzona przeze mnie marka, dość wydajne kosmetyki robią, nie muszę co chwilę uzupełniać zapasów ;)

codePerformance

Posty: 12

 
Ciężko mi dobrać sobie dobry podkład ostatnio, czego bym nie kupiła to albo muszę strasznie dużo nałożyć, żeby cokolwiek pokryło, albo schodzi jakoś tak łatwo, ściera się w ciagu dnia szybko...

Kitas

Posty: 14

 
Najgorzej to zawsze na wszelkie kosmetyki moja skóra w okolicy oczu reaguje. Pieczenie, swędzenie, łzawienie i jeszcze więcej różnego typu – enia...Już po prostu przestałam oczy malować.

czesieeek

Posty: 12

 
Moja siostra się uczy na kosmetyczkę i nie mogę się doczekać jak skończy szkołę bo przydałby się ktoś z takim fachem w rodzinie :-)

Hihi_WWW

Posty: 9

 
Dużo kosmetyków można sobie samemu zrobić w domu, mi najlepiej wychodzi peeling z kawy, wystarczą fusy po kawie trochę olejku i tyle.

demon666

Posty: 9

 
Z kosmetykami ciężko mi jest utrafić, dużo muszę najpierw przetestować, posprawdzać sobie nim znajdę rzeczy które moja skóra będzie w stanie zaakceptować, ale w ogóle zauważyłam że też jeśli chodzi o jedzenie to organizm mam bardzo wybredny.

Jasia12

Posty: 10