picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sklep z perfumami

Sklep z perfumami

Jakich perfum używacie? Chodzi mi o damskie najbardziej, ale w sumie o męskie też bym podpytała, bo nieraz szukam coś dla ojca, wujków w prezencie i totalnie nie wiem co jest okej, a czego nie kupować. Są w sieci dobre sklepy z perfumami które moglibyście doradzić?

figo

Posty: 8

 
Jeśli o mnie chodzi to zaczęłam kupować testery perfum, koleżanka mnie do czegoś takiego przekonała. Gdyby nie ona to bym nie wiedziała że w ogóle takie zapachy istnieją. Na stronie http://testerownia24h.pl zdarzyło mi się parę razy kupić i sobie chwalę. Super jakość, oryginalne zapachy za małe pieniądze.

Polaczek90

Posty: 19

 
Ja to parę razy w życiu miałam testery perfum i byłam zawsze zadowolona. W ogóle nie odbiegają zapachem od oryginalnych bo one po prostu są oryginalne tylko że bez markowego pudelka.

Tenesy90

Posty: 6

 
Najgorsze w perfumach jest to, że po pewnym czasie człowiek już je przestaje czuć bo się przyzwyczaja. I przez to trudno jest zweryfikować czy zapach po całym dniu jeszcze się utrzymuje czy już nie...bo po prostu swojego zapachu nie czuć.

Dyduchrr

Posty: 14

 
Bardzo dużo dostałem swego czasu perfum na różne okazje typu urodziny czy święta więc mi się uzbierało w tym momencie z pięć różnych, każdy z innej parafii..hehe.

gagurni

Posty: 9

 
Jeśli o mnie chodzi to wolę raczej lekkie owocowe zapachy, trochę cytrusów nadaje zawsze takiej fajnej rześkości i świeżości. W ogole mnie nie przekonują jakieś ciężkie, takie mocno słodkie nuty.

czubek67

Posty: 9