picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

testery oryginalnych zapachów

testery oryginalnych zapachów

Czy używacie na co dzień oryginalnych testerów perfum i jak oceniacie ich jakość? Czy mają jakieś braki w porównaniu do zwykłych opakowań? Właśnie chcę przeskoczyć na testery ze względu na niższą cenę, ale wolę się zawczasu upewnić.

zenek744

Posty: 6

 
Im bardziej eleganckie perfumy, tym więcej zapłacisz, ale coś na wieczór opłaca się mieć. Nigdy też nie łącz różnych zapachów, chociażby z antyperspirantu i perfum, bo to źle wypada po zbliżeniu. Człowiek tego nie odczuwa, ale otoczenie już tak.

dobryrd

Posty: 20

 
Mężczyźni powinni tors perfumować, chociaż od tej zasady się coraz częściej odbiega. Sprawdź też koniecznie, czy nie masz uczulenia na składnik perfum. Można się rozchorować, jak źle dobierzesz.

FOTOhihi

Posty: 18

 
Na pewno, jak masz kontakt z klientem to odradzam w ogóle perfumy, ewentualnie coś bardzo, a to bardzo neutralnego, bo można sobie zaszkodzić.

subert

Posty: 16

 
Dla mnie testery to strzał w dziesiątkę pod warunkiem, że nie robisz z nich prezentu, bo to trochę lipa. Na własny użytek się sprawdzają idealnie. Szukaj jednak sklepów z potwierdzonymi opiniami o oryginalności zapachów, bo z tym naprawdę bywa różnie. Pozdrawiam.

Dziadek

Posty: 14

 
Najgorzej, że niektórzy sprzedają testery podrobione i w tym jest największy problem, a nie z samym faktem zakupu testera. Trzeba iść do sklepów, które gwarantują oryginalność.

Yuri20

Posty: 10

 
Za niecałą stówkę masz jeden z najwyżej ocenianych zapachów dla kobiet https://parfumstore.pl/17-wody-toaletowe. Trzeba tylko z umiarem stosować, bo naprawdę mocny, ma w sobie to coś. Raczej dla młodych kobiet, bo nuta cytrusowa się wyróżnia, taka mocno odmładzająca. Czuję też czerwoną pomarańczę, a uwielbiam po prostu. Na około pół roku mi wystarczy taka buteleczka, więc 100 złotych to wydają się śmieszne pieniądze. Nie wiem, czy gdzieś znajdziesz tańsze testery perfum przyznam szczerze.

sethe

Posty: 11

 
Przede wszystkim perfum należy używać z wielkim umiarem, na wrażliwe części ciała, trochę za ucho i wystarczy.

Motospec

Posty: 16

 
Bezzapachowy antyperspirant, ewentualnie wydajny ałun, do tego droższe perfumy i można trochę zaszaleć wizerunkowo.

Chiny12

Posty: 26

 
Jak jesteś młodym człowiekiem to nuty cytrusowe, bo dodają energii, robią odświeżające wrażenie. No i nie przesadzaj z dawkowaniem zapachu. Najlepiej, jeżeli czuć tylko z bliska, w strefie komfortu. W przeciwnym wypadku można popełnić gafę.

BMGMIREK

Posty: 32