picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sklep z perfumami

Sklep z perfumami

Gdzie można kupić perfumy i jeszcze jakieś gratisy zgarnąć?

TomekK

Posty: 5

 
Ja do skóry suchej biorę tylko perfumy bez alkoholu, bo za każdym razem, jak coś z alkoholem nałożę to wychodzą mocne zaczerwieniania i niczym nie jestem w stanie się pozbyć.

Adi666

Posty: 7

 
W wodach zapachowych masz bardzo różne nasycenie olejkami zapachowymi. Intensywne zapachy oczywiście poleca się mężczyznom, natomiast wody toaletowe z mniejszym nasyceniem kobietom. To raczej uniwersalne założenie przy zakupie perfum.

ttaxi81

Posty: 24

 
Mnie uczono, żeby brać próbkę i testować ją po kilku godzinach dopiero, bo niektóre nuty rozwijają się dość późno i znacznie lepiej wypadają, jak faktycznie masz intensywny dzień.

Adi666

Posty: 24

 
Weź sobie perfum aplikuj bezpośrednio przed szyją i wchodź w mgiełkę. Bardzo fajna sprawa i zauważyłam, że zapach właśnie znacznie dłużej się utrzymuje po takim zabiegu na ciele.

Wariat

Posty: 4

 
Perfumy nakłada się na szyję i o czym wiele osób nie wie na zgięciach łokci. Jak ruszasz ręką w codziennych sytuacjach to ten zapach się mocniej wydziela w takim układzie. Sprawdzałem i mogę to potwierdzić.

wrrraak22

Posty: 8

 
Jeden z najlepszych sklepów z testerami perfum i to od znanych marek https://www.testerownia24h.pl. Nie mają takich perfum, które sprzedają na prawo i lewo jacyś lewi sprzedawcy, tylko w normalnych cenach oryginały. Sporo się tego sklepu naszukałem, więc zaoszczędzę ci problemów na przyszłość ;)

Cyber55

Posty: 14

 
Tester od próbki różni się objętością oczywiście i nieco innym statusem, bo ma po prostu dobrze wyglądać na półce. Ze względu na często o połowę niższą cenę oczywiście biorę testery. Nie ma sensu teraz przepłacać, jak się widzi ceny w dużych centrach handlowych.

hejhej00

Posty: 12

 
U mnie w pracy jest zakaz noszenia bardziej odsłaniającej garderoby, ale można się perfumami wyróżnić i myślę, że wiele kobiet w korporacjach właśnie też tak podchodzi do sprawy.

CZesiek45

Posty: 8