picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Jakie macie doświadczenia z kosmetykami naturalnymi. Czy jakiś składnik, konkretna marka wam mocniej pomogła w problemie dermatologicznym? Proszę o udział w dyskusji osoby z dużym doświadczeniem w temacie :)

namok

Posty: 3

 
Organizm się przyzwyczaja do niektórych, nawet naturalnych składników, więc trzeba kosmetyki naturalne systematycznie wymieniać.

Marioleczka

Posty: 9

 
Oleje kosmetyczne zapewniają ochronę przed utratą wody, więc latem bardzo polecam. Olej z pestek jagód jest bardzo ciekawym i niedrogim rozwiązaniem na praktycznie wszystkie problemy skórne.

Tenesy90

Posty: 6

 
Tylko oleje stosuję do pielęgnacji całego ciała, a najlepiej na mnie działa https://e-naturalne.pl/pl/p/Olej-z-pestek-winogron/1105. Olej z pestek winogron jest bezbłędny pod względem nawilżenia i regeneracji. Nawet na włosy nakładam zamiast odżywki. Taniej wychodzi higiena, ciało ładnie pachnie, masz naprawdę sporą wydajność. Warto eksperymentować z olejami, koniecznie wytłaczanymi metodą na zimno, bo to najlepsze kosmetyki wymyślone przez człowieka.

Klaudi

Posty: 5

 
Sprawdź, kto zaprojektował kosmetyk. Czasami za kosmetykami naturalnymi stoją nieźli specjaliści, a w innym przypadku amatorzy szukający szybkiego zarobku. Jak dla mnie kluczowa kategoria.

codePerformance

Posty: 8

 
Możesz jeszcze wodzą siarczkową w kosmetykach się zainteresować, bo ma fajny skład, np. magnez, cynk i wiele innych minerałów idealnych do odbudowy zniszczonej cery.

Klarka34

Posty: 9