picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Kto już zmawiał na stronach beglossy ?

Kto już zmawiał na stronach beglossy ?

Beglossy – zamawiał ktoś? Ponoć można testować ciekawe kosmetyki w miarę tanio. Zastanawiam się nad tym, czy by nie zamówić sobie takie paczuszki na spróbowanie, ciekawe co mi dobiorą ;->

mirekp2005

Posty: 16

 
Od wielkiego dzwonu ostatnio jakieś kosmetyki kupuję, a jeśli już to raczej w drogerii niż w internecie. Wolę jednak w tradycyjny sposób. Powodzenia!

zasscier76

Posty: 20

 
Moja kuzynka swego czasu sprzedawała Avona to miałam stały dostęp do kosmetyków, ale teraz się skończyły te dobre czasy ;-) Także znam problem. Ostatnio dość dużo wydaję zwłaszcza na kremy do ciała i peelingi...Dobrze, że chociaż działają ;)

FiKra

Posty: 18

 
Pozytywne opinie słyszałam od znajomych na temat beGlossy, ale sama nie korzystałam z tej opcji. Ponoć są to bardzo ciekawie zaopatrzone pudełeczka z miniaturkami kosmetyków za symboliczną cenę. Muszę kiedyś spróbować i zamówić. Pozdrawiam!

Szaddam

Posty: 20

 
Mam jedną koleżankę, która sprzedaje kosmetyki to z nią mogę zagadać, co tam dokładnie oferuje i po ile. Zobaczę co i jak i napiszę! Hej!

Laleczka2

Posty: 20

 
Zupełnie nie kojarzę internetowych sklepów z kosmetykami. Jakoś ogólnie nie jestem przekonana do kupowania w necie...tak, tak zostałam kilka kroków za całym światem...jak zawsze :) Może mi ktoś coś doradzi? Pozdrawiam! Gocha.

tomeix

Posty: 27

 
Wiem, że moja sąsiadka zamawia beglossy, także mogę się dowiedzieć coś więcej na ten temat. Jakiś czas temu pokazywała mi kosmetyki, które dostała od nich w paczce i faktycznie dobre marki. Ciekawa jestem cen.

Penio

Posty: 18

 
Czasami można trafić na niezłą wyprzedaż w internetowych drogeriach. Ale to trzeba mieć fart, albo po prostu sprawdzać na bieżąco ofertę. Ostatnio mi się pofarciło i kupiłam krem do rąk za połowę ceny !

Snice

Posty: 26