picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Perfumy

Perfumy

Dobrzy ludzie, jest sprawa :-) Dobre sklepy internetowe z perfumami są mi potrzebne...gdzie kupować żeby nie żałować jeśli chodzi o jakość i jednocześnie nie przepłacać?

Zdzichu 

Posty: 4

 
Ja również podpowiem sklep online na http://testerownia24h.pl. Miła obsługa szybka dostawa, zamówienia pakują solidnie tak żeby żadne szkło się nie pobiło itp. Oryginalne perfumy najlepszych producentów w zaskakująco niskich cenach (prawdziwe, wyselekcjonowane testery).

wujekB

Posty: 8

 
Perfumy zazwyczaj swoje kosztują, oczywiście mówię o tych markowych popularnych bo są też zapachy tańsze ale to jest tak – niby oszczędność. Kupisz jakąś tańszą markę a trzeba będzie używać dużo więcej szybciej się zużyje i jaka z tego oszczędność?

Yab

Posty: 25

 
Mam ogólnie dwie perfumy, jednych używam na co dzień do pracy, do życia, ale mam też takie specjalne na noc, na imprezę itp. dużo cięższe takie naprawdę z głębokim zapachem.

Januszek

Posty: 14

 
Za oryginalne lepszej klasy perfumy to trochę trzeba zapłacić. Mam takie wrażenie że w dużej mierze płaci się za markę, za te wszystkie kampanie reklamowe z wykorzystaniem gwiazd i celebrytów niż za faktyczny koszt wyprodukowania zapachu...

Wariat

Posty: 12

 
Ważnym elementem ceny perfumy jest też moim zdaniem koszt wyprodukowania buteleczki. Niektóre są tak wymyślne i tak grube, że faktycznie widać że swoje musiały kosztować.

Lupusx

Posty: 9

 
Lubię cięższe bardziej intensywne zapachy a takich jest w sprzedaży stosunkowo niewiele, w każdym razie ja w sklepach tych sieciowych drogeryjnych to rzadko znajduję coś co mi się naprawdę spodoba.

kirekk

Posty: 19

 
Jaką perfumę polecicie dla meżczyzny? Chcę coś dobrać swojemu facetowi i tak nie za bardzo mam pomysł...na perfumach damskich to coś tam wiem ale przy męskich to jestem zielona.

wisła1905

Posty: 7

 
Niektórzy się faktycznie lubią porządnie spryskać zapachem, mam taką koleżankę która jak przychodzi do firmy to rozsiewa zapach na resztę dnia...wylewa na siebie perfumy chyba wiadro co nie ukrywam że jest trochę męczące.

TomekK

Posty: 25