picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sklep z perfumami

Sklep z perfumami

Jakich perfum używacie? Chodzi mi o damskie najbardziej, ale w sumie o męskie też bym podpytała, bo nieraz szukam coś dla ojca, wujków w prezencie i totalnie nie wiem co jest okej, a czego nie kupować. Są w sieci dobre sklepy z perfumami które moglibyście doradzić?

Black_Riot 

Posty: 5

 
Jakąś szczególną ekspertką od perfum to nie jestem ale parę litrów się różnych zapachów w życiu zużyło pewnie :) Jeszcze nigdy nie kupowałam testeru ale będę chciała w najbliższym czasie bo skoro faktycznie można zaoszczędzić na markowej perfumie to mnie ten argument przekonuje. :)

wiesław11

Posty: 12

 
Z zapachami to trzeba uważać żeby nie kupić sobie czegoś co w ogóle nie będzie pasować – do stylu życia, do pracy jaką się wykonuje, do stylizacji jakie się nosi na co dzień. Wbrew pozorom dobranie idealnego zapachu dla konkretnej osoby nie jest takie łatwe.

opert34

Posty: 6

 
Najważniejsze żeby się od perfumy jakieś wypryski czy inne alergie nie robiły. Ja nigdy takiej sytuacji nie miałam ale już w przypadku dezodorantów to niestety muszę bardzo uważać z wyborem, bo mam wyjątkowo wrażliwą skórę którą łatwo można podraznić takimi kosmetykami.

mnichhhu8

Posty: 13

 
Co człowiek to inne upodobania zapachowe. Ja bardzo lubię coś w stylu DG, ale już na przykład moja siostra nie cierpi tej marki i tego zapachu. Także każdemu nie dogodzisz, trzeba szukać sobie perfum indywidualnie pod swój specyficzny gust.

pracuss33

Posty: 10

 
Z testerami perfum jeszcze nie miałam kontaktu ale jak sobie czytam na ten temat to wygląda to wszystko bardzo zachęcająco. Jeśli mam wydać połowę mniej na markowe perfumy tylko dlatego że nie będą miały oryginalnego opakowania to mi to nie przeszkadza.

Snice

Posty: 26

 
Super jest prowadzona drogeria z testerami perfum na http://testerownia24h.pl. Mają z czego wybierać zapachy są ładnie skatalogowane przez co można szybko dotrzeć do konkretnej marki i nuty zapachowej jakiej się szuka. Dobrze pakują perfumy na czas dostawy, nie ma strachu że flakonik dotrze jakiś rozlany rozszczelniony itd.

dobasz

Posty: 7

 
Najbardziej lubię zapachy kwiatowe a wiadomo jakie są najpiękniejsze kwiaty – róże! Także zawsze każdemu powtarzam że jeśli nie ma pomysłu na prezent dla mnie to perfumy różane będą idealne.

labuh

Posty: 13