picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Jakie macie doświadczenia z kosmetykami naturalnymi. Czy jakiś składnik, konkretna marka wam mocniej pomogła w problemie dermatologicznym? Proszę o udział w dyskusji osoby z dużym doświadczen

benia

Posty: 7

 
Ciągle brakuje w sprzedaży naprawdę fajnych atestowanych kosmetyków naturalnych. Jeśli się pojawiają to raczej pojedyncze produkty. Ale jest szansa że będzie tego więcej bo zrobiła się jakaś moda na to co eko, zdrowe, naturalne itp.

Kitas

Posty: 5

 
Wszystko już teraz robią naturalne bo ludzie po prostu chcą używać rzeczy jakościowo jak najlepszych. Poza kosmetykami to widzę na przykład dużą modę na lody naturalne robione od podstaw, już praktycznie co druga lodziarnia jest taka.

zbychu6

Posty: 10

 
Chyba pora się w moim wypadku przerzucić jednak na dermokosmetyki. Mam coraz większe problemy z przesuszaniem się skóry a już najbardziej cierpią mi usta, wiecznie suche spierzchnięte i spękane. Co polecicie jakąś pomadkę czy coś innego?

mirekp2005

Posty: 4

 
mam problem z nawilżeniem skóry ale to chyba sporo osób ma to samo. Niby stosuję jakieś kremy ale tak szybko jak sobie wsmaruję coś w ciało tak szybko skora znowu robi się sucha. Efekt trwa parę chwil i finito.

Olekk

Posty: 11

 
W pewnym momencie jak zaczęłam mieć duże problemy z cerą zaczęłam szukać nowych innych kosmetyków i tak trafiłam na stronę e-naturalne.pl. Odkąd tutaj kupuję odtąd skóra wygląda dobrze. Najlepszy efekt widzę zwłaszcza po stosowaniu maseczki algowej z węglem. Maseczka ma też ważny plus że jej zrobienie zajmuje dosłownie 6 minut...nawet najbardziej zabiegana i zapracowana matka Polka może sobie na te 6 minut tylko dla siebie pozwolić :))

Buła

Posty: 9

 
Ja się coraz bardziej nastawiam na to żeby kupić jakiś dobry krem przeciwzmarszczkowy. Myślę że im wccześniej im te zmarszczki są jeszcze małe tym lepiej w takie kosmetyki inwestować.

pawel253

Posty: 5

 
Można coraz więcej naturalnych kosmetyków znaleźc podobnie jak nawet środków czyszczących typu płynów do naczyń do podłóg czy do prania...super że są takie rzeczy bo różnica w jakości moim zdaniem jest duża.

Wojciech24

Posty: 25

 
Ciężko jest trafić na naprawdę dobre kosmetyki pod swoją skórę. Każdy jest inny każdy ma trochę inne problemy i potrzeby jeśli chodzi o codzienną pielęgnację.

Abaddon616

Posty: 16

 
I tak się dużo poprawiło jeśli chodzi o jakość kosmetyków między tym co teraz i co kiedyś. Tylko mam wrażenie że ludzie sobie szkodzą trochę nadużywaniem różnych kremów preparatów i tak dalej czym po prostu rozlewniają skórę – jeśli tak to można nazwać. Ale to moja prywatna opinia, nie jestem dermatologiem :)

ChosenOne

Posty: 17