picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Lakier UV, polecicie coś ?

Lakier UV, polecicie coś ?

Hejka. Zamierzam zamówić dla swojej firmy wizytówki kaszerowane, gdzie taką usługę wykonają najszybciej i najlepiej?

Franuś

Posty: 3

 
Kiedy pierwszy raz usłyszałem o uszlachetnianiu druku, to nieco sceptycznie podchodziłem do tego zagadnienia. Obawiałem się bowiem, że poprzez takie działanie mogę uszkodzić wydrukowany materiał. Odważyłem się jednak i użyłem lakier UV. Efekt mnie przekonał.

demonn

Posty: 12

 
Coś Ty, z choinki się urwał? Przecież wiadomo, iż druk wizytówek metodą tłoczenia w niewielkiej ilości jest nieopłacalny. Trzeba odlew, a to kosztuje.

stopiw7

Posty: 9

 
Od dawna kręciły mnie metody drukarskie. Dzięki stronie http://lakieruv.swiezyblog.edu.pl dowiedziałem się co to lakier UV i zacząłem stosować go w swoich produkcjach.

b.one

Posty: 22

 
Co ciekawe lakier UV możesz zastosować także na wybrane elementy wydruku. Zrobiłem tak ostatnio na ulotkach, lakierując tylko i wyłącznie logotyp naszej firmy i adres naszej strony – efekt super.

TVNbox

Posty: 13

 
Ja niezmiernie cenię swoich klientów, a poza tym kieruję się mottem, iż jak cię widzą, tak cię piszą. Dlatego do swojej firmy zamawiam tylko i wyłącznie wizytówki kaszerowane. Kontrahenci już na sam widok nieco grubszego kartonika są zdziwieni, a o to przecież nam chodzi. Zamiast tego są trwalsze od zwyczajnych.

Dzidzia

Posty: 13

 
Ja bardzo cenię swoich klientów, a poza tym kieruję się mottem, że jak cię widzą, tak cię piszą. Dlatego do swojej firmy zamawiam tylko i wyłącznie wizytówki kaszerowane. Kontrahenci już na sam widok nieco grubszego kartonika są zdziwieni, a o to przecież nam chodzi. Oprócz tego są trwalsze od zwykłych.

Lalusiek2

Posty: 19