picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Kurs TIA Portal HMI, oferta

Kurs TIA Portal HMI, oferta

Witam wszystkich. Chciałbym zainwestować w siebie i skończyć dodatkowy kurs z wizualizacji HMI. Chodzi mi o poziom podstawowy.

czesterk

Posty: 5

 
Od dawna już myślałem, żeby uporządkować sobie wiedzę i nauczyć się czegoś nowego dodatkowo. Interesuje mnie jednak tylko jakiś sprawdzony kurs programowania siemens simatic s7 1200.

camwe22

Posty: 16

 
Konkretne centrum szkoleniowe http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/zaawansowany-programowanie-lad-siemens-simatic-s7-300-tia-portal/. Z własnego doświadczenia polecam, ponieważ potrzebowałem typowo praktycznego kursu z wizualizacji oraz paneli hmi w trybie zaawansowanym. Na zajęciach dużo ćwiczeń z oprogramowania tia portal.

Adi666

Posty: 8

 
Zacznę od kursu zaawansowanego, bo jakoś z programowaniem w scl mam trochę problemów. Nie są mi obce sterowniki siemens simatic s7 1200, ale warto przygotować się z tego tematu najlepiej, jak tylko można. Nie chciałbym być pracownikiem niższego szczebla :D

NBA-dresy

Posty: 25

 
Komunikacja TIA Portal to kurs zarówno podstawowy, jak i zaawansowany. Jak myślicie, skoro mam jako taką wiedzę na ten temat, jakie szkolenie będzie lepiej wybrać?

21gregorek

Posty: 19

 
Teraz będę kończył programowanie SIMATIC S7-1200 na poziomie zaawansowanym. To już mój trzecie kurs w tym roku. Jestem już dużo do przodu, patrząc na to, co umiałem. W Warszawie jest dużo interesujących szkoleń, na jakie należałoby zwrócić uwagę. Pozdrawiam.

@_yyy111

Posty: 9

 
Może zacznę szukać pracy jako automatyk, programista, ale powiem tak, że już dawno nie orientowałem się w nowościach, jeśli chodzi o komunikację TIA Portal. Może też wybrałbym jakiś kurs w Poznaniu?

Nikuś23

Posty: 13

 
Nie korzystałem z żadnego kursu, więc trudno mi pomóc w tej kwestii. Może poszukaj na blogach o tematyce siemens simatic s7 300 w tia portal. Tam polecają mnóstwo dobrych firm oferujących szkolenia.

Laleczka4

Posty: 6

 
Z góry dziękuję, bo jakoś w szukaniu opinii i porządnych propozycji nie jestem najlepszy :D Teraz kończę szkolenie z Technika napędowa TIA Portal, ale chciałbym rozszerzyć wiedzę o systemy bezpieczeństwa. Mam nadzieję, iż po takich kursach nie będę miał problemu ze odszukaniem dobrej pracy. Jak myślicie?

Miki

Posty: 5

 
Zacząłem od kursu podstawowego tia portal. Też miałem już jakąś wiedzę, natomiast chciałem zacząć wszystko od początku. Poza tym w ten sposób skorzystałem z licznej ilości ćwiczeń, które jak wiadomo, są niezmiernie istotne.

_QuaTTrO_

Posty: 23