picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

szkolenia lotnicze, szukam !

szkolenia lotnicze, szukam !

Trudno się zdaje kurs lotniczy? Od dziecka mi się marzy zostanie pilotem. Na razie chce zacząć od małych samolotów, ale może w przyszłości będę latał tymi większymi. Doradzicie mi coś i opowiecie o tym?

milenos4

Posty: 2

 
Byłem w takiej szkole lotniczej, ale nie dałem rady. Myślałem, że będzie to łatwiejsze zadanie do wykonania, a okazało się zbyt trudne. Teorii mnóstwo. To jest kilka przedmiotów, które trzeba znać perfekcyjnie. Latania jest połowę tego, co teorii. Pozostaje mi tylko jazda samolotem i loty samolotem z innymi pilotami.

muzyczny55

Posty: 5

 
Jest szkoła lotnicza, która prowadzi różne szkolenia. Można tam dostać licencje rekreacyjną, turystyczną, ale i na latanie w nocy. Każdy może znaleźć to, czego szuka. Znajomy robił sobie taką licencje, ale nie lata, bo kasy mu brakuje na wynajęcie samolotu. To droga zabawa, dlatego nie jest przeznaczona dla każdego.

artoor

Posty: 17

 
Mnie się marzyło otrzymanie licencji pilota, ale koszty były za wysokie. Do tego jeszcze potrzebny jest samolot. Wynajęcie jest możliwe, ale to kilkaset złotych na godzinę. Szkoda.

wrrraak22

Posty: 6

 
Z tego, co wiem, że licencja turystyczna to mnóstwo godzin. Sama teoria to sto godzin, a do tego dochodzi praktyka czterdzieści pięć godzin. Jest tego mnóstwo, ale mówimy tutaj o licencji pilota, czyli czymś naprawdę niezwykle poważnym. Byle kogoś tam nie wsadzą za stery, zatem trzeba pokazać, że się do tego nadajemy.

wisła1905

Posty: 11

 
W ośrodku szkolenia lotniczego https://szkolapilotazu.pl można uzyskać wszystkie odpowiedzi. Mają tam inne kursy dla amatorów i profesjonalistów.

WielkiBO

Posty: 3

 
Mam licencje pilota turystycznego. Mogę pilotować samoloty, których masa startowa nie przekracza 5700 kilogramów. Jestem bardzo zaspokojony. Tej wolności nie da się po prostu opisać.

Polaczek90

Posty: 3

 
Z tego, co wiem licencje pilota można dostać, niemniej jednak trzeba też sporo się uczyć. Dzisiaj każdy może do takiego kursu pochodzić z tym, iż nie wszyscy od razu zaliczają.

Andziaaan

Posty: 7