picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

świnoujście apartamenty, gdzie ??

świnoujście apartamenty, gdzie ??

Chcemy jechać w dwie osoby nad morze. Słyszałem, że apartamenty w świnoujściu są tanie i komfortowe. Tak jest?

masazzer4

Posty: 1

 
Polskie morze nie przypadło mi do gustu aczkolwiek mówią, iż to w Świnoujściu nie tylko jest czystsze, lecz najcieplejsze. Niestety dla mnie dojazd do tego miejsca zajmuje kilkanaście godzin, czyli na razie dam sobie spokój. Jeśli już to wybiorą coś nieco bliżej domu.

Warszawiak

Posty: 5

 
Rezerwujemy w Świnoujściu apartamenty przy plaży ze strony https://promenadaapartamenty.pl. Jest super. Mnie się to miejsce podoba. Apartamenty są bardzo dobrze wyposażone, z widokiem na morze. Polecam to miejsce.

Wraczki333

Posty: 4

 
Najlepiej jest pojechać do Świnoujścia i sprawdzić czy się tam nam podoba. Jeśli nie to mamy mnóstwo miejsc w pobliżu, które na pewno warto będzie odwiedzić i sprawdzić.

SZczecinek23

Posty: 4

 
Wynajmujmy w kilka osób apartamenty w świnoujściu. Ceny są zawsze jednym z niższych, jakie znajdujemy nad morzem. To, zatem że rozmawiamy z właścicielem, a nie dziesięcioma pośrednikami, którzy naliczają sobie koszty.

dziubbek56

Posty: 3

 
Polskie morze nie przypadło mi do gustu aczkolwiek mówią, że to w Świnoujściu nie tylko jest czystsze, ale najcieplejsze. Niestety dla mnie dojazd do tego miejsca zajmuje kilkanaście godzin, czyli na razie dam sobie spokój. Jeśli już to wybiorą coś nieco bliżej domu.

Darek

Posty: 24

 
My lubimy jeździć do Świnoujścia, bo stamtąd mamy blisko do Niemiec. Nie trzeba nawet brać samochodu żeby tam pojechać. Korzystamy z rowerów i to są niezapomniane chwile według mnie to miejsce dla singli, zakochanych jak i dla rodzin z dziećmi.

Lalka

Posty: 3

 
Korzystamy zawsze w noclegów w Świnoujściu i innego miejsca nie chcemy. Według mnie to miejsce jest optymalne pod względem wielkości. Można odszukać tam atrakcje i dla starszych i dla młodszych. My jedziemy w dziesięć ludzi i każdy jest naprawdę niesłychanie zadowolony. Jeśli szukacie miejsca na nocleg to to miasto Wam polecam.

Adi666

Posty: 6

 
Nie potrafię wskazać miejsca, które jest najlepsze w Świnoujściu, bo mam ich sporo. Na pewno blisko promenady jest super, niemniej jednak tam trzeba się spieszyć z rezerwacją, bo chętnych sporo.

alitomm

Posty: 4