picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

łóżko medyczne, gdzie szukać ?

łóżko medyczne, gdzie szukać ?

Ciekawi mnie to czy można wynająć łóżko szpitalne? Zgłaszamy się wtedy do szpitala czy może do firmy, która dysponuje takim sprzętem? Nigdy tego nie robiłem, ale moja znajoma ma problem i właśnie na teraz szuka łóżka.

Dyduchrr

Posty: 1

 
Nie doradzę w tym temacie, albowiem nie słyszałem żeby jakaś firma się tym zajmowała. Szpital to raczej odpada, albowiem u nich łóżek rehabilitacyjnych mało, a ich stan na nieszczęście nie jest za dobry.

pawel253

Posty: 4

 
Wujek leżał na zwykłym łóżku w domu. Dla rodziny, która się nim zajmowała to był koszmar. Zdecydowanie lepsze będzie oryginalne łóżko medyczne.

guster

Posty: 5

 
Najlepiej się zorientować czy szpital nie da takiego łóżka. Jeśli nie to nie pozostaje nic innego jak udać się do wypożyczalni. Tam zawsze i na wszystko są przygotowani.

Cronxxx

Posty: 22

 
Znajomy korzystał z wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych ze strony https://wypozyczalnialozekrehabilitacyjnych.pl i jest bardzo zadowolony. Mówi, że mieli łóżko bardzo nowoczesne i komfortowe, a do tego było bardzo tanie.

katjuz23

Posty: 10

 
Zdecydowanie bardziej polecam wypożyczalnie łóżek rehabilitacyjnych, bo jest to tańsza forma niż zakup łóżka. Później z takim łóżkiem są spore problemy. Jest bardzo duże i nie ma gdzie go trzymać, a wyrzucić się nie wyrzuci, bo drogie.

Oct714

Posty: 16

 
Z tego, co mi wiadomo łóżka medyczne są przeznaczone dla osób do stu trzydziestu kilogramów wagi. Jeśli ktoś jest cięższy to nie wiem, co zrobić? Może taka firma, która wynajmuje łóżka będzie miała jakąś propozycje? Na pewno warto się wtedy do nich zgłosić. Mają dostęp do różnych modeli łóżek rehabilitacyjnych.

alla

Posty: 5

 
Z tego, co mi wiadomo łóżka medyczne są przeznaczone dla ludzi do stu trzydziestu kilogramów wagi. Jeżeli ktoś jest cięższy to nie wiem, co zrobić? Może taka firma, jaka wynajmuje łóżka będzie miała jakąś propozycje? Na pewno warto się wówczas do nich zgłosić. Mają dostęp do przeróżnych modeli łóżek rehabilitacyjnych.

francuzz

Posty: 2