picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

korepetycje język francuski poznań, szukam

korepetycje język francuski poznań, szukam

Chciałbym odbywać e-korepetycje z matematyki w Poznaniu i zastanawiam się czy jest w ogóle taka opcja do wyboru?

gruszeczka45

Posty: 1

 
Nie miałem czasu zbyt wiele, dlatego wolałem postawić na e-korepetycje z chemii w Poznaniu. Dwa razy w tygodniu miałem lekcje i faktycznie pomogło mi to bardzo w nauce.

dobryrd

Posty: 4

 
U mnie z Internetem zawsze problemy, dlatego wolałem pojechać na korepetycje z biologii do Poznania i tam się wszystkiego bardzo dobrze nauczyłem. Polecam.

Sarenka

Posty: 16

 
Miałem inne opcje do wyboru, ale ostatnie zdecydowałem się na e-korepetycje z matematyki w Poznaniu i jestem niezwykle zadowolony. Poprzez Internet, jeżeli się tylko chce można wytłumaczyć nawet ciężkie zagadnienia matematyczne.

DobraReklama

Posty: 10

 
Mnie akurat sąsiad pomógł z korepetycjami. Wiem, iż moja znajoma chodziła na korepetycje z matematyki w Poznaniu do jakiejś osoby, która miała sporą wiedzę. Nie wiem czy to był jakiś nauczyciel czy student, bo nie interesowałem się tym za bardzo, ale w każdej chwili może ją o to zapytać.

bienkus22

Posty: 27

 
Polecam korepetycje z francuskiego w Poznaniu przez stronę https://www.korepetycje.plus/korepetytor/poznan. Odnalazłem tam odpowiednią osobę, która we wszystkim mi pomogła. Jestem bardzo usatysfakcjonowany z efektów pracy.

żabka45

Posty: 4

 
Moja córka miała korepetycje z niemieckiego w Poznaniu i sporo na tym zyskała. Wybraliśmy opcję z dojazdem. Oczywiście trochę czasu trzeba było na to zarezerwować, niemniej jednak jestem zwolennikiem nauki w cztery oczy i to bez komputera. Ona też jest niesłychanie zadowolona z tego.

koko

Posty: 3

 
Miałem korepetycje z angielskiego w Poznaniu, niemniej jednak stacjonarne. Jestem usatysfakcjonowany. Osoba, jaka mi ich udzielała miała naprawdę niezmiernie gigantyczne doświadczenie. Wiedza to nie wszystko, bowiem trzeba wiedzieć jak ją przekazać.

dyduch34

Posty: 8