picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

strony www Pabianice, znacie kogoś ?

strony www Pabianice, znacie kogoś ?

Zacząłem tworzyć własną stronę www, ale jakoś mi to nie wychodzi. Nie chce mi się i nie mam czasu. Jak ułatwić sobie to zadanie? Samemu ma to sensu czy nie tracić czasu i wybrać firmę, która się na tym zna?

oligard

Posty: 1

 
Pojedynczą stronę to można w chwile zrobić samemu. Opisujecie ofertę, dodajecie adres i telefon i po sprawie. Jeśli ma mieć więcej podstron, galerie, filmy i inne cuda to wtedy trzeba zgłosić się do firmy, która się tym zajmuje. Oni wykonają projekt o wiele lepiej.

ChosenOne

Posty: 12

 
Ofert firm na projektowanie stron www w Pabianicach jest bardzo dużo. Ceny są bardzo różne. Wszystko będzie zależne od tego, jakie mamy wymagania. Chcemy mieć stronę nowoczesną z super grafiką? Trzeba przy niej dłużej posiedzieć, dlatego automatycznie przekłada się to na wyższe koszty jej wykonania.

Lopez58

Posty: 9

 
Nie ma własnej firmy, dlatego wydawanie na stronę internetową to nie dla mnie. Tworze sobie proste projekty sam i jestem zadowolony. Nie mam większych wymagań, dlatego na spokojnie mogą sobie z tym poradzić.

Marioleczka

Posty: 3

 
Nie pomogę z projektowaniem stron, bo nie robiłem tego nigdy. Wiem, że są płatne i darmowe programy, ale jakoś nigdy nie było czasu i chęci żeby się im przyjrzeć z bliska.

piekniśś

Posty: 18

 
Mam swoją stronę internetową od wielu lat i jej nie zmieniam. Zrobiłem ją sobie sam i jestem z niej zaspokojony. Spróbujcie sami tworzyć najwyżej się nie uda, natomiast próbować należałoby.

antek33

Posty: 18

 
Jest wiele darmowych programów do tworzenia stron internetowych, ale nie chce mi się po nie sięgać. Znajomi bawili się w to kiedyś, a ostatecznie wybrali jakąś firmę, która tworzy strony internetowe w Zgierzu. Im zajęło to moment i mają problem rozwiązany. To jest naprawdę bardzo dużo pracy.

Mnert67

Posty: 3

 
Jeżeli mamy tworzyć stronę dla siebie to wybieram darmowy szablon. Na pewno dla firmy bym tego nie wybrał. Wówczas zleca się strony www w Pabianicach, bowiem jest tak firma, jaka niesłychanie dobrze się na tym zna. Wiem, że mają niesłychanie niskie ceny swoich usług.

edyta123

Posty: 11

 
Zlecałem wielokrotnie projektowanie stron internetowych w Zgierzu. Jest tam firma, jaka jest w tym rzeczywiście niezwykle dobra. Najpierw się rozmawia z nimi o tym jak ma strona wyglądać, a dopiero później zaczynają brać się na projekt. Na każdym etapie można będzie wprowadzać zmiany, albowiem przecież może nam coś nie pasować.

KKkurol

Posty: 10

 
Tydzień temu zleciłem projekt strony www w Zgierzu firmie http://icp.biz.pl i jestem niezmiernie zaspokojony. Wybrałem ich najtańszy pakiet. Niewiele wydałem, a strony mam. Dla mnie super.

mercedess

Posty: 6