picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

ochrona życia 55 plus, oferta

ochrona życia 55 plus, oferta

Kupować w szkole ubezpieczenie dla dzieci? Może lepiej będzie wybrać swoje ubezpieczenie szkolne dla dziecka?

Lopez58

Posty: 2

 
Zawsze kupujemy tylko te ubezpieczenia, jakie muszę. Liczę na siebie. Jeśli chodzi o zdrowie to place państwu wystarczająco sporo. Nie mam zamiaru robić tego dodatkowo. Państwo winno zagwarantować człowiekowi wszystko. Przecież te składniki wcale drobne nie są, wobec tego winniśmy mieć względem tego większe oczekiwania.

Madzia

Posty: 13

 
Niektóre osoby oszczędzają i wybierają ochronę życia rodziny nie tak jak trzeba. Jeśli mamy mieć ubezpieczenie na życie to ma być dopasowane do naszych potrzeb. Ma gwarantować nawet milionowe wypłaty, jeśli nam się coś stanie. Tylko w ten sposób nasza rodzina będzie niezwykle dobrze zabezpieczona. Dbajmy o ich przyszłość.

Lupusx

Posty: 7

 
Wybór ubezpieczeń szkolnych dla dzieci jest bardzo duży. Można to zobaczyć na stronie https://dlamojejrodziny.pl/ubezpieczenia-szkolne-dzieci.html, gdzie wszystko dokładnie i rzetelnie mamy opisane. Im więcej o tym wiemy tym lepsze ubezpieczenie wybierzemy.

lejek2@

Posty: 24

 
Mam ubezpieczenie na samochód, bo jest obowiązkowe. Innych nie mam. Dzieci mamy dorosłe, dlatego ten problem mnie nie dotyczy. Czy warto płacić? Wszystko zależne będzie od tego, jakie towarzystwo ubezpieczeniowe się wybiera. Warto to dokładnie sprawdzać.

ciumar1

Posty: 6

 
Trzeba pamiętać, że ochrona zdrowia 55 plus jest bardzo ważna. Dbamy o siebie i swoją rodzinę. Zabezpieczamy w ten sposób nasze dzieci, które mogą jeszcze nie być dorosłe, ale również współmałżonków. To bardzo ważne.

Klarka34

Posty: 4

 
My zawsze dokładnie analizujemy ubezpieczenie szkolne dla dzieci, bowiem w ten sposób dochodzimy do najlepszych propozycji. Nie wybiera się czegoś przypadkowego, bowiem to nie ma żadnego sensu.

TomekK

Posty: 4