picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

odszkodowania komunikacyjne, opinie

odszkodowania komunikacyjne, opinie

Czy wiecie, kto uzyskuje wyższe odszkodowania komunikacyjne? Niestety ubezpieczyciel zaproponował bardzo niską wypłatę odszkodowania.

Dziadek

Posty: 1

 
Ja mogę polecić Ci jedną firmę, która dla mnie wygrała dość gigantyczne odszkodowanie w warszawie. Tutaj masz to nich linka, tam odszukasz wszystkie niezbędne informację https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl/wypadek-na-ulicy-sliski-chodnik-odszkodowania-powypadkowe/

21gregorek

Posty: 10

 
Kancelaria odszkodowawcza właśnie pomaga osobom ubiegać się o lepsze odszkodowanie z ubezpieczalni. Warto się do nich odezwać, bowiem zawsze to będą większe pieniądze.

Ciapek

Posty: 12

 
Właśnie po to jest kancelaria odszkodowawcza. Musisz się do nich zgłosić jeśli pragniesz wywalczyć wysokie odszkodowanie. Z tego co wiem, na początku nie pobierają żadnych opłat.

DaNceR

Posty: 28

 
Musisz protokół z wypadku dostarczyć to ubezpieczalni. Jeśli nie masz odpowiednich dokumentów, to raczej nie otrzymasz odszkodowania z oc sprawcy. Możesz również zgłosić się do kancelarii odszkodowawczej o pomoc.

Hihi_WWW

Posty: 9

 
Jak najniezwyklej możesz się starać o odszkodowania komunikacyjne. Na Twoim miejscu załatwiłbym to poprzez firmę odszkodowawczą. Na pewno jest taka w Twoim mieście.

ertumer67

Posty: 3

 
W tym wypadku to tylko kancelaria odszkodowawcza może Ci pomóc uzyskać wysokie odszkodowanie. Jeżeli w przypadku ty również ucierpiała, masz prawo do jeszcze większego odszkodowanie i pokrycie kosztów leczenia.

Lupusx 

Posty: 6

 
Powinien uzyskać bardzo duże odszkodowania powypadkowe. Jeżeli ubezpieczyciel nie chce tego dokonać, musisz poprosić o pomoc profesjonalną kancelarię odszkodowawczą.

minus56

Posty: 3

 
Jasne, że możesz się starać o odszkodowanie za wypadek na śliskim chodniku. Nawet powiedziałbym, że musisz się starać.Odezwij się do kancelarii odszkodowawczej i oni Cię dokładnie pokierują w tej sprawie.

Facio

Posty: 2

 
Jak najbardziej możesz się starać o odszkodowania komunikacyjne. Na Twoim miejscu załatwiłbym to przez firmę odszkodowawczą. Na pewno jest taka w Twoim mieście.

Jarko445

Posty: 7