picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

ubezpieczenia turystyczne, polecicie ?

ubezpieczenia turystyczne, polecicie ?

Zastanawiam się, jaką wybrać polisę turystyczną dla siebie i rodziny? Nigdy nie kupowaliśmy takiego ubezpieczenia, dlatego mamy raczej małe doświadczenie. Na co patrzeć na cenę? Doradzicie mi coś w tej sprawie?

Fajaaa

Posty: 2

 
O osobach, które nie mają ubezpieczenia na wyjazd potem się słyszy w telewizji. Płaczą, że nie ma teraz stu tysięcy złotych na sprowadzenie chorego albo zmarłego.

Franuś

Posty: 17

 
My zawsze wykupujemy poliste turystyczną, bo to się opłaca. Koszt jest niski, a zyski bardzo duże. Nie warto zastanawiać się czy wydać dwieście złotych na rodzinę, która jedzie na wakacje. Jedna wizyta u lekarza bez ubezpieczenia to wydatek kilkudziesięciu euro. Jeśli trzeba jechać szpitala to niestety koszty są o wiele wyższe.

Wygodniś22

Posty: 7

 
Jeśli jedziemy gdzieś blisko jak Niemcy czy Czechy to raczej ubezpieczenia się nie bierze, lecz jeśli lecimy do Grecji czy jeszcze dalej to zawsze je wykupujmy.

Asia

Posty: 7

 
Jeździmy od wielu lat poza granice kraju. Zawsze mamy ubezpieczenie wyjazdu, bo inaczej się nie ruszamy. Koszty są bardzo niskie, a jeśli wybierze się dobrą firmę, która pośredniczy w szukaniu to wychodzi jeszcze taniej. Gdyby to kosztowało tysiące złotych to rozumiem oszczędności, ale dziesiątki złotych? To nie ma sensu.

asdrian301182

Posty: 11

 
Najkorzystniejsze i najlepsze ubezpieczenia turystyczne znajdziemy na http://ubezpieczeniaturystyczne.online/ubezpieczenia-turystyczne/. Mamy tutaj firmę, jaka zadba o to abyśmy zdobyli najlepsze oferty.

Yuri20

Posty: 7

 
Według mnie brak ubezpieczenia turystycznego na czas wyjazdy to szaleństwo. Kosztuje to grosze, a mamy sto procent pewność, że jeśli coś się stanie to nie sięgną do naszej kieszeni. Dobre ubezpieczenie to najlepsze zabezpieczenie.

zbychu6

Posty: 3

 
My nigdy się nie ubezpieczamy i jest dobrze. Zawsze troszkę kasy zostanie i jesteśmy zadowoleni. Według mnie to tylko wyciąganie pieniędzy poprzez firmy ubezpieczeniowe.

TTT999

Posty: 19

 
Mnie zawsze dziwi, iż ludzie mają na wakacje kilka tysięcy na osobę, ale już na ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny nie. Można ryzykować, ale to ryzyko jest bardzo kosztowne. Jedna wizyta w szpitalu i tysiąc euro poszło i to w optymistycznym wariancie.

mattoid1973

Posty: 7

 
Mnie zawsze dziwi, że ludzie mają na wakacje kilka tysięcy na osobę, ale już na ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny nie. Można ryzykować, ale to ryzyko jest bardzo kosztowne. Jedna wizyta w szpitalu i tysiąc euro poszło i to w optymistycznym wariancie.

Trener

Posty: 5