picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Leasing samochodowy

Leasing samochodowy

Witam serdecznie.

Od dłuższego czasu szukam dobrego kredytu samochodowego. Planujemy z żoną wymienić nasz piętnastoletni samochód na coś nowego. Gdzie wziąć kredyt, żeby nie przepłacić?

Jakieś sugestie?:)

Jjoannna

Posty: 17

 
Powiem Ci, iż też się ostatnio zastanawiam nad leasingiem. Mam jeszcze troszkę wątpliwości, muszę to dokładnie wszystko przeliczyć sobie, natomiast myślę, iż w końcu się zdecyduję. Przydałoby się troszkę poszerzyć flotę, albowiem mam coraz więcej zleceń. No tak to już jest, trzeba się rozwijać, albowiem konkurencja nie śpi. Pozdrawiam!

Szary

Posty: 22

 
Kilka samochodów w leasingu mam teraz i sobie chwalę tę opcję. Sporo zależy od firmy, która obsługuje leasing, bo jest trochę naciągaczy, jak w każdej branży. My mamy taką zaprzyjaźnioną ekipę we Włocławku, od jakich wzięliśmy już wiele dostawczych w korzystnej cenie.

Asia

Posty: 19

 
Bardzo fajne stawki, jeśli chodzi o kredytowanie kupna samochodu można odnaleźć chociażby na stronie http://www.cls.pl/kredyt_samochodowy. Ja właśnie dzięki nim kupiłem swój wymarzony wóz – duży, rodzinny Focus:) Bardzo polecam tę firmę, albowiem mają idealne rozeznanie, wiedzą jakie warunki zaproponować, żeby klient był usatysfakcjonowany. Dobry kontakt, sympatyczni ludzie.

lenox4

Posty: 30

 
Mam mieszane uczucia, jeśli chodzi o ubezpieczenia pojazdowe. Na obrazku to wszystko ładnie wygląda, natomiast jak się wejdzie w szczegóły, albo poczyta drobny druk to się okazuje, iż wcale te zniżki nie są takie okazałe. Moim zdaniem, OC winno być zdecydowanie tańsze, bowiem tak to jest zwykły wyzysk i tyle...Głównie profesjonalni kierowcy powinni być niezwyklej doceniani.

Buła

Posty: 27

 
Ja to na samo słowo – kredyt, reaguję lekkim stresem:p To chyba przez tę hipotekę. Tak szczerze, to już wolę sobie kupić trochę gorsze auto, lecz zapłacić za nie z góry gotówką i mieć później luz. Doskonalsze to niż się stresować, czy rata zapłacona, czy odsetki narosną itd. No, lecz wiadomo – co kto lubi.

Pozdro!

Max Pejnn

Posty: 29

 
Powiem szczerze, iż właśnie planuję wziąć kredyt na jakiś lepszy samochód. Nawet jak sprzedamy swojego starego, wysłużonego Opla, to i tak nam będzie dużo jeszcze kasy brakować. Na stare lata, należałoby byłoby zakupić sobie lepszy wóz, żeby wygodnie wozić zmęczone życiem kości :) Pozdrawiam serdecznie!

BMGMIREK

Posty: 32

 
Teraz odszukać porządne ubezpieczenie to trzeba mieć trochę szczęścia. Nie ulega wątpliwości każdy gwarantuje, że jego oferta jest najlepsza, natomiast wiadomo, że są wyższe i gorsze. Moje samochody ubezpieczyłem przez stronę Ubezpieczenie samochodu i niezwykle mało płacę. Jak sobie porównuję z tym ile płacą na składki moi znajomi to aż mi się cała twarz śmieje :P

koooscislaw

Posty: 22