picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

busy z Polski do Holandii, poszukuję!

busy z Polski do Holandii, poszukuję!

Chciałabym się dowiedzieć, która firma oferuje busy z Polski do Holandii w każdy dzień tygodnia? Niedługo mam otrzymać ofertę pracy i będę musiała załatwić sobie transport z dnia na dzień. Możecie mi kogoś polecić?

aliotos

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o busy do Holandii to polecam Ci tylko i wyłącznie tą firmę https://busholand.pl/. Mają bardzo wygodne busy, poza tym kierowcy jeżdżą bezpiecznie. Zatrzymują się na postój na życzenie klienta. Ceny są niskie.

czdeRRR

Posty: 3

 
Dużo firm proponuje, busy Polska Holandia. Najlepiej wypróbować kilka firm i zostać przy perfekcyjnej. Ja tak zrobiłam i jeżdże z jedną firmą od 3 lat.

Klarka23

Posty: 6

 
Niesłychanie sporo jest firm, które oferują busy Polska Holandia. Musisz popatrzeć w internecie na ogłoszenie, w które rejony Holandii jeżdżą. Wiele firm jeździ tylko z jednego województwa.

wigry00

Posty: 3

 
Busy z Polski do Holandii oferuje wiele firm, zależy z którego województwa w Polsce chcesz jechać. Jeśli podasz miasto to mogę Ci kogoś polecić.

Gucio

Posty: 6

 
Najlepiej to podać województwo, z jakiego chcesz jechać. Wiele firm oferuje bus do Holandii, jednak każda z nich wyjeżdża z określonych województw.

Miki

Posty: 5

 
My zawsze podróżowaliśmy autokarem, jednak 2 lata temu skorzystaliśmy z usług firmy, jaka proponuje busy do Holandii i powiem wam, że dziwie się sobie, że mogłam tyle godzin wytrzymać w autokarze.

mustafus

Posty: 8

 
Powiem Ci, że bus do Holandii jest najbardziej komfortowym i wygodnym rodzajem podróży. Każda firma w ostatnim czasie ma bardzo nowoczesne busy, które są wygodne i duże.

Joe

Posty: 5

 
Wiele firm oferuje, busy Polska Holandia. Najlepiej wypróbować kilka firm i zostać przy najlepszej. Ja tak zrobiłam i jeżdże z jedną firmą od 3 lat.

tubbytimmy1

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o busy z Polski do Holandii to jest tak dużo firm, że ciężko mi powiedzieć, która z nich jest najlepsza. Musisz sam wypróbować kilka i wybrać najlepszą.

Oklimas

Posty: 4