picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Medycyna estetyczna Katowice

Medycyna estetyczna Katowice

Chciałabym się Was poradzić. Otóż od jakiegoś czasu szukam dobrego gabinetu medycyny estetycznej. Zależy mi przede wszystkim na zabiegach na twarz- przede wszystkim w grę wchodzi redukcja zmarszczek. Od razu dziękuję za wszelkie polecenia i liczę na konkretne informacje:) Buziaki

benia

Posty: 1

 
Jeżeli chodzi o wybór dobrej kliniki medycyny estetycznej, na pewno warto zapytać na dedykowanych grupach na fb. Na pewno uzyskasz tam rzetelne informacje.

reserveme

Posty: 23

 
Medycyna estetyczna to jak najbardziej fajna opcja. Najlepsze kosmetyki nie zdziałają tyle, co kwas hialuronowy:D

Franuś

Posty: 14

 
Ja tak tylko dodam, że zostawianie makijażu na noc na twarzy zdecydowanie nie służy naszej skórze. Pamiętajmy o dokładnym zmywaniu make up’u.

Ciapek

Posty: 6

 
Na pewno zabiegi medycyny estetycznej warto wziąć pod uwagę, szczególnie w sytuacji, gdy przegapimy moment, aby sięgnąć po odpowiednie kosmetyki czasem przeznaczone już dla skóry dojrzałej.

Ciapek

Posty: 8

 
Kiedy skończyłam 40 lat, zdecydowałam się na zabieg w https://lenartowiczclinic.pl . W efekcie kuracji przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego, wreszcie nie patrzę z przerażeniem w lustro. Skóra stała się jędrniejsza, dużo lepiej napięta, a zmarszczki są w zasadzie niewidoczne:). O to chodziło:)

FFelxus

Posty: 10

 
Mieszkam na Śląsku i dobrych gabinetów medycyny estetycznej zdecydowanie u nas nie brakuje. Popytaj znajome, może któraś korzystała i przyzna się do jakiejś kuracji:D

alex-oo

Posty: 16

 
Jeżeli szukasz dobrego sposobu na pozbycie się zmarszczek, medycyna estetyczna będzie najlepszą opcją. No nie czarujmy, nawet pijąc i 3 litry wody dziennie, a do tego stosując najdroższe kremy, nie uzyskamy takich efektów jak przy chociażby botoxie.

Klarka34

Posty: 12

 
Jeżeli chodzi o domowe sposoby walki ze zmarszczkami, próbowałam już dosłownie wszystkiego. Efekty są, ale mało widoczne, wobec czego stwierdziłam, że zafunduję sobie w najbliższym czasie botox. Przyjaciółka robiła i wygląda po nim obłędnie. Nawet troszkę jej zazdroszczę.

Julian

Posty: 14

 
Jestem pewna, że na Śląsku dobrych klinik urody nie brakuje. Może google będzie tutaj pomocne:)

Sarenka

Posty: 22