picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

meble na wymiar

meble na wymiar

Gotowe meble, czy na zamówienie i argumenty. Proszę o wasz udział w dyskusji, nawet z przykładami, co macie u siebie w domu.

Antekkk

Posty: 1

 
U mnie mała łazienka, więc szukałem producenta mebli, który ogarnie szafkę pod umywalkę, o którą się nie zabiję wstając z rana i o kilka innych rozwiązań. Mam nawet dwie powiedzmy niepełne szafki, takie niestandardowe, żeby tylko umożliwić przechowywanie akcesoriów. Naprawdę mała przestrzeń, do tego zabudowana, więc dodatkowo rozmiary straciłem. Musiałem kombinować, ale akurat ten producent https://lowen.pl/ kreatywny i rozumieli od razu, o co mi chodzi.

TomekK

Posty: 8

 
Potwierdzam, bezpłatne konsultacje obowiązują, więc możesz zajrzeć bez problemu.

daga44

Posty: 11

 
Pracują z konglomeratami wszystkich producentów praktycznie, więc opłaca się przejrzeć katalog, inspiracje na FB i ocenić, czy ten styl projektowania się podoba.

Sarenka

Posty: 16

 
Zamawiałem meble i niewiele się dopłaca w porównaniu do standardowych mebli ze sklepów, gotowców. Poza tym gotowca nigdy nie dopasujesz w całości do wnętrza, więc można tylko w jeden sposób podejść do zamówienia.

TomekK

Posty: 2

 
Zawsze lubiłem kuchnie z wyspami. Profesjonalny wygląd, a nie wydajesz na taką aranżację kosmicznych pieniędzy, więc tym bardziej na plus.

hejhej00

Posty: 16

 
Kuchnię to sobie zabuduj do góry, bo oszczędzisz sporo miejsca, a szafki można sprytnie otwierać, bez żadnego wysiłku.

ZaNK3R

Posty: 7

 
Zawsze możesz delikatnie negocjować, albo zrobić większe zamówienie. Wtedy otrzymasz bardziej preferencyjne warunki produkcji mebli.

mniszek56

Posty: 11

 
Kuchnia tylko na zamówienie, inaczej nie ogarniesz. W małej kuchni to na literę L, jak pójdziesz i z górną zabudową to zyskasz naprawdę dużo możliwości organizacyjnych.

warter88

Posty: 10

 
Byłem na bezpłatnych konsultacjach z ich projektantem i czekam na podpisanie umowy. Ogólnie ogarnięci ludzie. Dzięki za kontakt.

21gregorek

Posty: 13